floor.jpg

معماری ما در سرور اختصاصی

چيپ هاي ساخته شده توسط شرکت Intel در مرکز هنر "Sandy Bridge"، مراکز داده پردازی و دیتانستر های معتبر و خدمات مدیریت سرور های اختصاصی میزبان پایتخت به گونه ای طراحی شده اند که شرایط بهتری را در عملکرد سیستم از لحاظ قدرت سرور، سرعت سرور و شبکه و قابلیت های سرور فراهم آورند.
انعطاف پذیری غیر قابل مقایسه با استفاده از سخت افزار های Dell و HP و پیکربندی منحصر بفرد سرور راه را برای برطرف نموده نیازهای اساسی کسب و کارتان هموار می کند، همچنین امکاناتی همچون مانیتورینگ پیشرفته توسط گروه "سرور پینگ"، شبکه ای پیشرفته و پایدار، پشتیبانی زنده، نیروی متخصص و آشنا به عملیات مدیریتی سرورهای اختصاصی به شما این امکان را می دهد که یک زیر ساخت مطمئن و سفارشی در اختیار داشته باشید، این امکانات چیزهایی هستند که کاربران را با موفقیت روبرو می کنند که راهبرد ساز و کار آنلاین خودشان را برروی زیر ساخت های مطمئن گسترش دهند.
تمامی این راه حل های اختصاصی ارائه شده توسط کارشناسان میزبان پایتخت بررسی و امکان سنجی شده اند که موجب گسترش سیستم، نظارت دقیق، مدیریت جامع و عیب یابی در هر جنبه ای از زیر ساخت های سرور اختصاصی و بستر مرکز داده پردازی می شود.
میزبان پایتخت پس از بیش از یک دهه مطالعه دقیق و بررسی تمامی جوامع ارائه سرویس های سرور اختصاصی، حال از مهرماه 1392 این خدمات را به صورت عمومی ارائه می کند.
سری سخت افزارهای مورد استفاده سرور

کلیه سخت افزار مورد استفاده در خدمات سرور اختصاصی میزبان پایتخت از برندهای HP و DELL به سری سخت افزاری به شرح زیر می باشد.

>

DELL PowerEdge 1950 DELL PowerEdge R610 DELL PowerEdge 2950
DELL PowerEdge R710 HP Proliant DL360 HP Proliant DL380
HP Proliant DL160