floor.jpg

کلوکیشن برروی دیتاسنتر ملی ایران

اشتراک فضا، کلوکیشن و به عبارت دیگر Colocation Center مهمانخانه امن، کارآمد و پیشرفته ای برای شرکت ها، سازمان ها ، نهادها، شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و هاستینگ و به طور کلی صاحبان سرورهای اختصاصی است که تمایل به داشتن فضایی امن، استاندارد، پایدار با شبکه ای قدرتمند و سریع برای نگهداری سرورهای خود هستند. خدمات کلوکیشن در ایران شامل اختصاص بخشی از فضای مرکز داده (دیتاسنتر) در ایران به این شرکت هاست تا بسته به نیاز خود فضایی را اجاره نمایند و یک یا چندین سرور اختصاصی خود را در آن نگهداری کنند. استفاده از سرویس میزبانی سرور یا کلوکیشن در ایران راه حل مناسبی است که به دارندگان سرور اختصاصی این امکان را می دهد که با صرف کمترین هزینه و زمان سرور خودشان را در یک مرکز داده اختصاصی میزبانی کنند. سرویس کولوکیشن ایران امکان بهرهمندی از فضای استاندارد و ایمن، تامین برق دائمی و بدون قطعی و در اختیار داشتن پهنای باند اختصاصی و متناسب با نوع سرویس، دسترسی آسان و آسودگی خاطر از تامین امنیت فیزیکی، پایداری سرور و شبکه و اطلاعات سرور را برای صاحبان سرور فراهم می آورد.
ویژگی های "Co-Location"
ویژگیهای خدمات "Co-Location" میزبان پایتخت به شرح زیر می باشد:

    به هر یک از کاربران, فضایی با تجهیزات کامل مورد نیاز به گونه ای اختصاص داده می شود که این فضا کاملا منفک از فضای سایر کاربران و شخصی می باشد.
    برق مورد نیاز و تامینی بدون قطعی می باشد..بدین شکل که برق, با عبور برق شهر از داخل دستگاههای "UPS" به سرورها می رسند. حال در رابطه با آن دسته از سرورها که مجهز به منابع تغدیه ای مجزا هستند, می توان گفت که اگر با قطعی برق شهر مواجه شویم, "UPS" ها وارد عمل می شوند و برق مورد نیاز سرور را تامین خواهند کرد. همچنین اگر قطعی برق بیشتر از 1 دقیقه باشد, این امر موجب به کار افتادن ژنراتورها و برق رسانی خواهد شد.
    محیط مجهز به سیستم هوشمندی برای جلوگیری از بروز آتش سوزی و اطفاء حریق می باشد.
    موارد استاندارد در محیط به طور کامل رعایت گشته است.مواردی چون قفسه بندی کاملا استاندارد, سیستمهای تهویه ای و کنترل کننده های دمای محیط کنترل کننده های رطوبت محیطی و غیره که همگی بر طبق نکنولوژی دنیا می باشند.
    به منظور ارتقا امنیت و اطمینان نیز از روشهای مانیتورینگ آنلاین به صورت شبانه روزی در قالب ارسال "email "و " sms" استفاده می نماییم.
    با بکارگیری جدیدترین نرم افزارهایی که در زمینه امنیت می باشند, امنیت اطلاعات شما را به حد اکثر مقدار خود ارتقا داده ایم.
    سیستم پشتیبانی میزبان پایتخت به صورت آنلاین و شبانه روزی می باشد.
    برقرار نمودن ارتباطی با سرعت بالا با شبکه به همراه بیشترین مقدار پهنای باند مصرفی.
    خدماتی اعم از نصب, راه اندازی وبر طرف سازی مشکل ها در کمترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.
    به منظورافزایش بازده و کارایی سرور و رائوترها, از بهترین سیستمهای خنک کننده بهره گرفته ایم.
    امنیت فیزیکی سرور شما با کنترل رفت و آمدها و تجهیز محیط به سیستمها و دوربین های هوشمند مداربسته تضمین شده می باشد.

 

COLO-1S

فضا

1U

پهنای باند

1Tb

برق

1Amp

ماهیانه

290000 تومان

پهنای باند: 1 ترابایت ماهیانه
حداقل قرارداد: 3 ماه
فایروال سخت افزاری: بله
کنترل تهویه: بله
سیستم عامل: نصب رایگان
نصب و راه اندازی: 50000 تومان
زمان تحویل: 1 روز
 

نوع برق: 1 آمپر - 220 ولت
نوع شبکه: 100 مگابیت
آدرس آی پی: 1 آی پی
برق اضطراری: بله
IPMI/KVM: بله - رایگان
مجازی سازی: نصب رایگان
پشتیبانی: 24/7/365
مرکزداده: مرکزداده اختصاصی جوم هاست

ارسال اطلاعات