floor.jpg

کنترل پنل سیپنل چیست ؟

سیستم کنترل پنل cPanel و WHM بسته نرم افزاری است که راحتی مدیریت هاستینگ را برای شما و مدیر سرور به ارمغان می آورد. این بسته به شما امکان می دهد که به راحتی از سرویس خودتان استفاده نمایید. ابزار های قدرت مند به شما راحتی، کارآمدی و سرعت را هدیه می کند.

کارآمدی و قدرت ابزارها
cPanel به وسیله سیستم مدیریت گرافیکی این امکان را فراهم می کند که سایت خودتان را کنترل نمایید و درحالیکه WebHost Manager (WHM) سیستم نیمه اتوماتیکی برای مدیریت سرور می باشد. این دو با هم امور پیچیده را ساده کرده و به شما اجازه می دهد که سایتتان را بدون دانش قبلی کنترل و آماده نمایید. همواره حرفه ای ها و تازه کاران دوستدار این سیستم هستند چون می توانند درگاه های جدید تکنولوژی را با چندین کلیک ساده باز نمایند. این کنترل پنل به شرکت ها اجازه می دهد که همواره با تکنولوژی روز پا به عرصه رقابت نمایند.

 
سی پنل بسیار ساده و روان می باشد سادگی

نمای کنترل پنل cPanel کاملا پویا به همراه ویدئوهای آموزشی می باشد. سی پنل این امکان را می دهد که مشتریان به سادگی سرویس میزبانی و هاست خودشان را بدون نیاز به پشتیبان مدیریت نمایند.

همچنین از طریق سیستم Wizard این کنترل پنل مراحل را به صورت قدم به قدم می توانید پیش بروید.
سی پنل نهایت امنیت را ارمغان می آورد امنیت

cPanel و WHM از آخرین تکنولوژی ها بهرهمند می باشند لذا سرور شما را ایمن نگه می دارند. این سیستم نرم افزارهای Virus Protection, Rootkit Detection را در اختیار دارد که ایمنی سیستم را افزایش می دهد.

بخش Security Center در WHM این امکان را به شما می دهد که مسائل مشکل امنیتی سرور خودتان را به راحتی تنظیم نمایید.
به کنترل پنل سی پنل اطمینان کنید قابل اطمینان

سی پنل قابلیت Self-monitoring دارد. اگر تشخیص دهد سرویسی از کار افتاده است به صورت خودکار اقدام به بارگزاری مجدد آن سرویس می نماید.

سی پنل این امکان را دارد که گزارشات را از طریق ایمیل و پیامک به دست مسئول سیستم برساند تا در صورت وجود مشکل مسئولین و پشتیبانان از آن با خبر شوند.
حرکت در لبه تیغه سی پنل لبه تیغه

کنترل پنل سی پنل این امکان را دارد که به صورت خودکار سرویس ها و نرم افزارهای سرور را بروزرسانی نماید. این به شما این امکان را می دهد که همواره با آخرین تکنولوژی ها و موارد رفع شده امنیتی باشید.

بخش EasyApache این امکان را می دهد که وب سرویس سرور خودتان را با چند کلیک بروزرسانی نمایید و امکانات مدنظرتان را به وب سرویس بیافزایید.
توسعه کنترل پنل سی پنل توسعه پذیر

cPanel این امکان را فراهم کرده است که شما از طریق API های داخل آن سیستم را توسعه دهید. شما می توانید از طریق این سیستم عملیات اتومایک فعال نمایید و اقدام به مدیریت سرور خودتان بدون ایجاد ارتباط فیزیکی نمایید.

cPanel سازگار با سیستم های مدیریت WHMCS, ModernBill, HostBill , ... می باشد.
شما سی پنل را کنترل کنید شما کنترل کنید !

توسط cPanel و WHM شما کنترل سرور را در اختیار دارید. شما می توانید ورژن های مختلف Apache و PHP را اجرا نمایید و مدیریت کنید همچنین از طریق آن سرویس هایی از قبیل DNS, MySQL, Exim (MailServer), ... را به راحتی مدیریت، کنترل و تنظیم می کنید.

همچنین صاحبان وب سایت نیز توسط این سیستم می توانند فضای میزبانی وب و هاستینگ خودشان را به راحتی مدیریت نمایند و دسترسی کامل به سرویس هایی همچنین MySQL, FTP, Email, ... برای پیشبرد وب سایت خودشان داشته باشند.